Düğün Dansı

Yeni evlenecek çiftlerin korkulu rüyalarından birisidir Düğün dansı. Birçok kültürde maytaplar altında salona giriş ve ardından slow müzik eşliğinde ilk dans. Müzik bazen çiftlerin seçtikleri ve beğenerek dinledikleri bir parçadır, kimi zaman ise bildiğimiz ve sıkça duyduğumuz slow müziklerden birisidir.

Aslında çok basit bir kaç ders ile aşılabilecek bu ilk dans stresi, sanıldığı kadarda zor bir şey değildir.

Evlenecek çiftlere vereceğimiz 6 saatlik kurs, bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlayacak. Dilerseniz kendi seçtiğiniz bir müziğe, dilerseniz eğitmenlerimizin sizin için seçecekleri bir müzik ve koreografi eşliğinde sizi izleyenleri şaşırtabilir ve hatta artan özgüveniniz ile streste kurtularak ilk dansınızı unutulmak kılabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, eşinizle birlikte 6 saatinizi bu kurslara ayırmanız. Dilerseniz her gün birer saat, dilerseniz günde 2 şer saat alarak 3 günde kursları bitirebilirsiniz. Kursun gün ve saatlerini dilediğiniz gibi belirleyerek, günlük işlerinizden ödün vermenize de gerek kalmayabilir.

İlk dans ile ilgili herhangi bir ihtiyacınız olmadığı ancak yöresel oyunlar konusunda kurs almak istediğinizde de yine sistem aynı. 6 saatte size Harmandalı ve dilediğiniz bir yöresel oyunun kursunu da veriyoruz.