Yönetim Kurulu Üyesi

Dilek Fora

10.07.1973 tarihinde Nazilli’de doğdu.

İlk orta ve lise öğrenimini Nazilli’de tamamladı. Üniversite eğitimini İstanbul’da Marmara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde yaptı. Bir süre özel kliniklerde çalıştıktan sonra Bodrum da çalışma kararı aldı. Özel Bodrum Hastanesinde beş yıl çalıştıktan sonra kendi muayenehanesini açtı. Halen kendi muayenehanesinde diş hekimliği yapmaya devam ediyor. Hakan Fora ile evli ve Doruk Fora’nın annesi.
Dansa olan tutkusu çocukluğunda başladı. İlkokulda halk oyunları ile başlayan dans hayatı üniversite yıllarında da devam etti. O yıllarda üyesi olduğu halk oyunları derneği ile yurt dışı festivaline katıldı. Bodrum’da yaşamaya başladıktan sonra  bir süre halk oyunları eğitmenliği yaptı.
Bodrum Sağlık Vakfı yararına düzenlenen Latin dans kursları vasıtasıyla Latin danslara ilgisi başladı. Salsa, Samba, Jive , Cha Cha, Rumba ve Tango eğitimleri aldı.
Fatih Özvezneci ile birlikte Bodrum dans Kulübünün ilk kurulumuna vesile oldu.
Coşkun Alan ile İzmir’de katıldıkları  Murpy’s Cup yarışmasında Ege bölge dördüncüsü olarak Bodrum’daki birçok genç dans tutkununa  örnek teşkil ettiler.
Fatih Özvezneci ile birlikte Nazilli Belediyesi dans derslerinde eğitmenlik yaptı.

Birçok gösteride yer aldı ve halen amatör ruhla eğitimlerine devam ediyor.