Zumba

Shakira’nin koreografı Beto Perez’in geliştirdiği ZUMBA, milyonlarca insan tarafından yapılan EĞLENCELİ ve KOLAY bir fitness – dans programıdır.

Amerika’da yılın fitness trendi seçilen Zumba ile her ders 700 kaloriye varan performansla sağlıklı zayıflamak, sağlıklı kilo vermek ve sıkılaşmak mümkündür.

Hem Latin,  Flamenco figürleriyle takip etmesi kolay adımlar kullanılarak dans edebileceğiniz, hem de fitness egzersizleriyle vücudunuzun tüm bölgelerini çalıştırabileceğiniz bir dans türüdür.

Programın hedefi çok basit; spor yapmayı istemenizi, spor yapmayı sevmenizi ve müptelası olmanızı istiyor. Kanınızı kaynatacak olan bu ritimlere kendinizi bırakın!

Kalorileri yakarken, bir yandan kaslarınızı çalıştıracak, bir yandan da vücudunuzu esneteceksiniz ve ilham verici dans figürleri ile hayatınıza yeni bir renk katacaksınız.

En güzeli de hem SPOR yapacak, hem büyük KEYİF alacak hem de vaktin nasıl geçtiğini anlamadığınız bir PARTİYE katılacaksınız.

Zumba, dans ve fitness karşımı özel bir programdır. Sağlıklı zayıflamak, kilo vermek için özel olarak yapılandırılmıştır.

Faydaları:

  • Sağlıklı zayıflamak için idealdir.
  • Sıkı karın ve kalçalar ile vücudunuzu şekillendirir, esnek ve fit görünüm sağlar.
  • Farklı dansların figürleri ile koreografi eşliğinde hareket ettiğiniz için dans etmeyi öğretir.
  • Dans ederken eğlenerek kilo vermenizi sağlar.
  • Tüm kaslar çalışır ve yağlar erir, kan basıncı düzene girer.
  • Ders esnasında sürekli eğitmeni takip etmeniz gerektiği için başka bir şey düşünemezsiniz böylelikle zihninizi boşaltmanızı sağlar ve sizi zihinsel olarak rahatlatır.