Serhan Kandemir

Piyano ve Müzik Eğitmeni

07.06.1975 İstanbul doğumlu.
Müzik ve Elektronik Müzik braşında eğitim veriyor.
12 yaşında babasından aldığı akordiyon kursu ile müzik tanıştı ve sonraki yıllarda kendi çabası ile Piyano çalmayı öğrendi. 15 yaşında ilk sahne tecrübesini turistik tesislerde piyano çalarak yaşadı. Yetenek sınavı ile girdiği İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Teknolojisi Bölümünden 2004 yılında mezun oldu.
Üniversiteyi tamamladıktan sonra stüdyolarda aranjörlük, vokal koçluğu ve süpervizörlük yaptı. Bu süre içerisinde reklam ve tanıtım müzikleri alanında çalışma imkanı buldu.
Erkin Koray, Asım Can Gündüz ve Güven Baran gibi birçok ünlü ile çalıştı. Sonraki yıllarda da DJ lik ve canlı müzik gruplarında piyanist olarak çalıştı.
2010 yılında Bodrum’a taşındı ve 2015 yılından itibaren Bodrum Dans Kulübünde Piyano ve Elektronik Müzik dersleri veriyor.
Bestesini ve Kompozitörlüğünü yaptığı belli başlı işler: Bodrum Marşı, Uluslararası Bodrum Dans Festivali Müziği, Büyükçekmece Kültür Sanat Festivali’nin onuncu yıl müziği.
Hedefleri: Yeni Müzik tarzları tasarlamak, dans müzikleri oluşturmak, Uluslararası boyutta ülkemiz adına ses getiren projeler yapmak.
Eğitim verdiği branşlar: Müzik adı altında Solfej, Piyano, Şan, Vokal koçluğu ve Konservatuara hazırlık eğitimi.
Elektronik Müzik adı altında DJ lik, Aranjörlük, Tonmaisterlik, Prodüktörlük ve Bilgisayarla müzik tasarımı.
Hobileri: Sinema TV, Bilim ve teknoloji, Felsefe ve Tiyatro