Salih Sezgin

Gitar Eğitmeni

Salih Sezgin

Gitar Eğitimine 22  yıl önce başladı.Bodrum Unicorn Stüdyosunda 2 yıl çalıştıktan sonra Ankara’da Trt Sanatçısı Demir Karabaş ile çalışmalar yaptı.

7 Yıl Rock,Heavy Metal, Blues çalışmalarının ardından 3 yıl Flamenko üzerine çalışmalar yaptı. Sonrasında 5 yıl boyunca Barok, Romantik ve Klasik dönemlerle ilgili yoğun bir çalışma içerisindeyken, dünyadaki eğitim sistemlerini araştırarak ve daha sonra Psikoloji’den de yararlanarak, Algılama Psikolojisini, Hafıza işleyişini, Reflex Yönetimini Kendi Metodunda birleştirerek, Konserveatuar sınavlarına ve resitallere öğrenciler yetiştirdi.

Bilkent Universitesi Müzik Ve Sahne Sanatları Fakültesi Klasik Gitar Ana Bilim Dalını okumaya hak kazandı. Başkent Universitesi Devlet Konservatuarı Müzik Kompozisyonu bölümünü kendi bestesi ”THE INNER SERENITY” ile kazanarak okumaya hak kazandı.

Kardeşleriyle birlikte kurmuş olduğu SPAKUM Rock Bros. Müzik Grubunun prodüksüyonuyla ilgilenirken aynı zamanda grubun beste ve stüdyo çalışmalarını yönetip Projeleri aktif hale getirdi.

Şimdilerde tecrübelerini çocuklara, gençlere, yetişkinlere sunmak üzere Bodrum Dans Kulübünün profesyonel çalışma sisteminde eğitim programına başladı.